Sveikatos draudimas

Tam, kad užtikrintume ramų klientų poilsį sveikatingumo centre, „The V SPA & Wellness“ centras bendradarbiauja su didžiausiais Lietuvoje sveikatos draudimo partneriais.

Visi, turintys draudimo bendrovių sveikatos draudimo sutartis, gali mėgautis „The V SPA & Wellness“ atliekamomis procedūromis, visiškai ar iš dalies kompensuojamomis draudimo bendrovių.

Svečius, norinčius padengti SPA sveikatinimo paslaugas draudimo rizikos lėšomis, informuojame, kad šiuo metu atsiskaitymo draudimo kortele „The V SPA & Wellness“ centre nepriimame. Mielai pateiksime sąskaitą – faktūrą už suteiktas paslaugas.

Mūsų SPA Jūs rasite įvairias sveikatos stiprinimo ar savijautos gerinimo paslaugas, tokias kaip detoksikuojančias ir liekninančias programas, užsienio meistrų atliekamus viso kūno SPA ritualus ir masažus, vandens plūduriavimo terapiją, Himalajų druskų ir aromaterapinius kambarius ir daug kitų paslaugų.

Laukiame Jūsų „The V SPA & Wellness“ centre, kur Jūsų sveikata bus tinkamai pasirūpinta.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Privatumo politika

Sutinku

Nesutinku