7 n. „Longevity“ programa

7 n. „Longevity“ programa

2451 €
1- am asmeniui
2-iem asmenims - 4174 €

  Apie pasiūlymą:

  Programa pagrįsta ilgalaikėmis holistinėmis sveikos gyvensenos praktikomis. Ši programa yra natūralus būdas harmonizuoti jūsų kūno funkcijas, o tai lemia didesnį kūno atsparumą, regeneraciją ir atgaivinimą. Subalansuotos ir priešuždegiminės mitybos planas, fizinio aktyvumo pratimai ir kokybiškas miegas - tai kas padės pagerinti jūsų gyvenimo kokybę vos per 7 dienas.

  Mūsų profesionali ir aistringa komanda padės jums atrasti kelią, kuris nuves į visavertiškesnę gyvenimo kokybę.

  Į pasiūlymą įskaičiuota:

  „Vitality SPA“ ir „Aqua“ baseinų ir pirčių erdvės

  „Vitality SPA“ baseinų ir pirčių erdvėje rasite: persirengimo kambarius, dušus, baseiną su vandens kaskadomis ir šalia esančiais patogiais gultais, vidaus ir lauko sūkurines vonias, net 3 pirtis: garinę, suomišką, švelniąją, „Grotto“ potyrių uolą, kurioje patirsite įvarių stichijų simuliacijų: nuo švelnaus vėjo iki tropinės audros).

  „Aqua“ baseinų ir pirčių erdvėje rasite: persirengimo kambarius, dušus, 20 m plaukimo baseiną, vaikų baseiną su žaisminga čiuožykla, vidaus sūkurinę vonią, 2 pirtis: turkišką ir garinę. Tai erdvė skirta šeimos poilsiui su vaikais.

  Kūno sudėties analizės tyrimas

  Testo metu, medicininiu tikslumu apskaičiuojama ir nustatoma daugybė gyvybiškai svarbių kūno sudėties parametrų:

  Metabolinis žmogaus amžius;
  Oksidacinio streso lygis;
  Viso kūno ir atskirų jo dalių svoris;
  Griaučių raumenų masė;
  Visceralinių ir poodinių riebalų kiekis.


  Viso tyrimo metu į jūsų klausimus atsakys specialistas, kartu aptarsite ir padiskutuosite apie rezeltatus, pagal unikalų vertinimą bus sukuriamos gyvenimo būdo gairės.

  „Pendex“ treniruoklių salė

  „Pendex“ treniruokliai tinka bet kokio amžiaus ir fizinio parengtumo žmonėms. Jie gali būti naudojami fizinės reabilitacijos procese, žmonėms, norintiems pagerinti bendrą sveikatos būklę, profesionaliems sportininkams, norintiems išvengti traumų ir pagerinti sporto rezultatus.

  Kiekvienam asmeniškai sukurtos treniruočių programos skirtos stiprinti giliuosius raumenis. Kartu su profesionaliu kineziterapeutu šių treniruočių programos padės su nugaros ir sąnarių skausmais, pagalba žmonėms, turintiems lėtinio nuovargio sindromą, raumenų disbalanso korekcija, padeda bendram sveikatos gerinimui.

  Plūduriavimo terapija

  Tai išskirtinė ir inovatyvi terapija, naudojant specialią plūduriavimo kapsulę, su vandenyje prisotintais magnio druskos elementais.

  Procedūros metu patirsite nesvarumo būseną, tai leis atpalaiduoti raumenis, protą ir sumažins bendrą kūno įtampą.

  Himalajų druskų ir aromaterapijos kambariai

  Aromatų terapija – tai vienas iš emocijų ir įtampos valdymo metodų. Menas ir mokslas natūralių kvapų pagalba pasiekti visišką harmoniją. Po 30 min. seanso keičiasi mūsų mintys ir nuotaika – pasiekiama minčių ir emocijų pusiausvyra.

  Himalajų druskos prisotinta erdvė padeda sukurti abipusį minčių ir emocijų ryšį. Aktyvuojama kūno energijos tėkmė ir pasiekiama kūno ir minčių pusiausvyra. Seansas suteikia raminamąjį poveikį ir sumažina įtampą.

  Šiaurietiškas ėjimas

  Šiaurietiškas ėjimas - tai Suomijoje atsiradusi viso kūno mankšta, kurios metu vaikštoma su specialiai tam skirtomis lazdomis. Šis užsiėmimas yra paprastas vaikščiojimas ir lazdos, kurios įdarbina viršutinės kūno dalies raumenis, o tai yra nedidelio poveikio, tačiau labai veiksminga širdies ir kraujagyslių treniruotė. Tai skatina didesnį kalorijų deginimą, geresnę laikyseną ir raumenų ištvermę, todėl tai populiari ir prieinama lauko treniruočių forma.

  Atnaujinantis kūno šveitimas

  Kūno šveitimas suteikia odai glotnumo, gerina kraujotaką, geriau įsigeria kitos odos priežiūros priemonės, mažina stresą ir apsaugo nuo įaugusių plaukelių.

  Atnaujinančios riolito dalelės, padengtos kreminiu sviesmedžio sviestu ir indvidualiai pasirinktu aromaterapiniu mišiniu, yra tobulas kūną atnaujinantis šveitiklis.

  Atnaujinantis kūno įvyniojimas

  Kūno įvyniojimas detoksikuoja, drėkina odą – tai padeda atgaivinti ir išlyginti odos tekstūrą.

  Įvyniojimo metu kamanų aliejus ir ekologiškas graikinių riešutų ekstraktas atnaujina, atkuria ir tonizuoja bei suteikia elastingumo ir švelnumo odai.